Predajňa kynologických potrieb HAVKÁČIK

Predajňa kynologických potrieb HAVKÁČIK

Posted by on Oct 10, 2015 in Shop HAVKÁČIK | 0 comments

Vznik tejto predajne má korene už v dávnej minulosti. Chovom psov sa zaoberáme už 15 rokov. Počas tohto obdobia sa vyskytli prípady, keď sme chceli a niekedy aj museli zohnať niečo špeciálne pre naších miláčikov. V bežných predajniach také veci nebolo dostať, tak sme našu myšlienku a sen premenili na skutočnosť.

Tak vznikla Predajňa kynologických potrieb HAVKÁČIK, s hlavnou orientáciou na potreby pre psov a mačky. Na začiatku sme mali pár druhov krmív a základné pomôcky pre kynológov. Neskôr sa sortiment rozšíril aj na iné komodity, špeciálne profesionálne náradie na úpravu psov, kozmetiku pre psov a mačky, rôzne druhy obojkov, vodítok, hračky a pamlsky pre zvieratká.

Fotky nášho sortimentu nájdete v galérii http://westik.sk/gal_arch.php?cat=predaj%C5%88a%20HAVK%C3%81%C4%8CIK

V súčasnej dobe sortiment predajne doplňujú aj oblečenia pre psov, ktoré sami vyrábame z vysokokvalitných materiálov. Okrem bežných zákazníkov sa práve tieto oblečenia stretli s veľkým úspechom aj u chovateľov výstavných zvierat. Sortiment budeme naďalej dopĺňať a veríme, že predajňa bude prínosom pre všetkých chovateľov a milovníkov zvierat.

Nájdete nás na adrese:
Kukučínová 4, 040 01 Košice 1