Salón HAVKÁČIK

Posted by on Oct 10, 2015 in Salón | 0 comments

Salón pre psov HAVKÁČIK sa špecializuje hlavne na úpravu plemena West Highland White Terrier /Westík/ ale upravujú sa u nás aj iné plemená psov. Okrem trimovania / odborné vytrhávanie odumretej srsti / sa u nás prevádza aj kúpanie psov, sušenie, ich následné vyčesávanie a strihanie.Samozrejmosťou je aj strihanie nechtov a kontrola análnzch vačkov. Upravujeme ako výstavných psov, tak aj tých, čo nemajú preukaz pôvodu. Celý salón je pod vedením skúsenej odborníčky p. Ing. Ingrid Chriašteľovej, ktorá okrem dlhoročných skúseností je aj certifikovanou osobou na vystavovanie a úpravu psov všetkých plemien.K zvieratkám sa pristupuje s láskou a zohľadňujú sa pri úprave aj ich zvyky. Okrem celkovej úpravy poskytujeme aj veterinárne poradenstvo a veterinárne služby. Radi doporučíme vášmu psíkovi pre neho tú najoptimálnejšiu kŕmnu dávku a tiež poskytneme vysoko kvalitné krmivá, či už granulované alebo rôzne druhy mäsových konzerv.

Príďte sa sami presvedčiť o kvalite našich služieb a produktov, ktoré u nás dostanete. Tešíme sa na Vás aj vašich miláčikov.

A na záver zopár fotografií psíkov, ktorí u nás boli a pravidelne nás navštevujú. Fotografií bude stále pribúdať, takže ozaj sa bude na čo pozerať.